Mebelləri ilkin ödənişsiz və faizsiz krditlə ala bilərsiz - 4 GÜN QALDI
"Layla Mebel"də Türkiyə istehsalı olan mebellərin tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə, 24 ay müddətinə satışı davam edir.
İlkin ödəniş və faiz yoxdur. Kampaniya 31 Dekabradək davam edəcəkdir.Azərbaycan alıcısına tam fərqli dizaynda mebellər təklif etməyi qarşısına məqsəd qoyan “Layla Mebel” salonu artıq 3 ildir fəaliyyət göstərir. “Layla Mebel”də satılan modern, avanqard, klassik, kontri üslubda qonaq otağı, yataq otağı və yumuşaq mebellərə Bakının digər salonlarında rast gəlinmir.
“Layla Mebel”in digər bir üstünlüyü mebelləri ilkin ödənişsiz, faizsiz, 24 ay müddətinə yerində kreditlə təklif etməsidir. Kredit tək şəxsiyyət vəsiqəsilə rəsmiləşdirilir. Yataq və qonaq dəstlərinə aylıq 125 manatdan başlayan aylıq ödənişlərlə sahib ola bilərsiniz.
Məsələn,"Rihanna" yataq dəstini aylıq 143 manat, "Miray" yataq dəstini aylıq 170 manat, "Maseratti" yataq dəstini aylıq 201 manat, "Mustang" yataq dəstini aylıq 205 manat, "Nirvana" yataq dəstini aylıq 250 manat, "Buqatti" yataq dəstini aylıq 252 manat, "Venedik" yataq dəstini aylıq 273 manat, "Hanedan" yataq dəstini 308 manat, "Sultan" yataq dəstini aylıq 315 manat, "Selen" yumşaq dəstini 129 manat, "Papelli" künc divanını aylıq 123 manat, "Kasa Lucci" divan kreslonu aylıq 140 manat, "Chester" künc divanını aylıq 179 manat ödəməklə 18 və 24 ay müddətlərinə KREDITLƏ əldə edə bilərsiz.
Üstəlik, mebel aldığınız zaman evinizi su basmasından, oğurluq, yanğın və s. hadisələrdən 25.000 manatlıq sığorta hədiyyə qazanacaqsız.