Şirkətinizin uğuru sağlam və xoşbəxt işçilərdən asılıdır
Müasir biznes mühitində rəqabətqabiliyyətli olmaq təkcə maliyyə göstəricilərinə deyil, eyni zamanda, işçilərin rifahına verdiyiniz dəyərə bağlıdır. Məhz bu səbəbdən, ölkənin aparıcı şirkətləri əməkdaşlarının sağlamlığının təminatını artırmaq üçün "PAŞA Həyat Sığorta" şirkətinin Korporativ Həyat Sığortası məhsulunu seçmişdir.
Korporativ Həyat Sığortasının digər sığorta məhsullarından ən böyük fərqi bütün dünyada keçərli olması ilə bərabər, istənilən səbəbdən ölüm və kritik xəstəliklər* zamanı təminat altına almasıdır ki, bununla şirkət və işçilər özlərini xüsusi və qoruma altında hiss edirlər.
Eyni zamanda, işəgötürənlər əməkdaşlarına yalnız bir iş yeri deyil, sağlam bir gələcək də təmin etmiş olurlar. Məhsul üzrə 2024-cü il ərzində faydalanmış yüzlərlə şəxsə 2 milyona manata yaxın sığorta ödənişi edilib.
Statistikaya əsasən, hal-hazırda ölkə üzrə bir çox aparıcı şirkətlər bu məhsulu əldə edib, bu da təxminən minlərlə əməkdaşın həyat sığortası ilə təmin edildiyini göstərir. Bu göstəricilər sığorta sahəsində etibarlı tərəfdaş kimi şirkətlərin və onların işçilərinin gələcəyinə verdiyi dəyəri və öhdəliyini bir daha sübut edir.
Korporativ Həyat Sığortası məhsulu işəgötürənlər üçün bir sıra strateji üstünlüklər yaradır. Bu məhsul, bazarın ən istedadlı əməkdaşlarını cəlb etməyə və mövcud işçilərin loyallığını qorumağa kömək edir.
Korporativ Həyat Sığortası ilə bağlı daha ətraflı məlumat əldə etmək və ya müraciət üçün 942 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz: https://pasha-life.az/products/korporativ-sigorta
* Kritik xəstəliklər dedikdə nəzərdə tutulmuşdur: Xərçəng, İnsult, Miokard infarktı, Aorto-koronar şuntlama, Böyrək çatışmazlığı, İflic və s.