Azərbaycanın ev tekstili və aksesuarları bazarına “Chakra” brendi daxil olur
06 Yanvar 2023-cü il tarixində, saat 12:00-da, Bakıdakı Qış parkının qarşısında, Füzuli küçəsi, ev 39 ünvanında "Chakra" brendinin mağazası fəaliyyətə başlayacaq.
Bu barədə Marja-ya "Chakra Azerbaijan"dan bildirilib.
Qeyd edilib ki, “Chakra” 2005-ci ildən evlərə zəriflik və təbilik gətirir:
"Zərif bambuk fokuslu kolleksiyaları müsbət həyat enerjisi ilə birləşdirir və toxunma duyğusunu aktivləşdirir. Hamam və çimərlik dəsmalları, bornozlar, yataq dəstləri, ev geyimləri, ev aksesuarları, ətirlər, ətirli şamlar və bədənə qulluq məhsulları ruha müsbət təsir edir və enerjini təzələyir.
Ailələrin balaca üzvləri üçün diqqətlə hazırlanmış “Little Chakra” kolleksiyası bambukun saflığını bütün ailəyə yayır.
Evlərin atmosferini təbii toxunuşlarla dəyişmək istəyənləri düşünən Chakra, mağazalarında eyni hissləri oyatmaq üçün onları xüsusi dizaynlar ilə qarşılayır. Bu dizaynlar sadəcə zövqlərə xitab edən və aydın atmosfer yaradan təbii parçalardan ibarətdir. Ev tekstili və şəxsi baxım sektorunda təbiliyi ilə seçilən Chakra hər kəsi bu təbiliyi evdə yaşamağa dəvət edir".
Qeyd edək ki, Türkiyə markası olan “Chakra”, Dənizlinin əsas sənaye şirkətlərindən biri olan "Kocaer Qrup"una daxil olan "Kocaer Tekstil" şirkətinə məxsusdur.