Bakıda Alman şokoladlarının satış butiki açıldı
Bu şokoladlar Ekvador və Venesuelada yetişən xüsusi kakao növündən hazırlanır, tərkibində əlavə qatqılar və ən əsası yağlar mövcud deyil. Hətta diabetik şəkər xəstələri də istifadə edə bilərlər.(®) Bakıda çox ləzzətli Alman şokoladlarının satış mərkəzi fəaliyyətə başlayıb.
Dünya şokolad istehsalçıları arasında ən ön sıralarda yer alan “Stühmer” sokolad şirkəti 1868-ci ildə Hamburqda alman şokolad şefi Frederik Stühmer tərəfindən əsası qoyulan və bir çox ugurlar əldə edərək şokolad istehsalı sahəsində özünəməxsus yer tutmuşdur. Keçən əsrlərə qədər yalnız zadəganlar üçün xususi sifariş əsasında istehsal olunan “Stühmer” sokoladları artıq dunyanin bir cox ölkələrində satış mərkəzləri istifadəyə verib.
Ekvador və Venesuelada yetişən xüsusi kakao növündən hazırlanan “Stühmer” şokolad tərkibi və ləzzəti ilə alıcılarının sevgisini qazanmışdır. Dünyanın bir çox ölkəsində premium butik şokolad mağazaları və “coffee shop”larl mövcuddur. “Stühmer” şokolad olaraq sizlərə ən özəl ləzzətləri sunmaq üçün trüffel ve marzipan şokolad çeşidlərini idxal edirik.
Ən bahalı şokolad, bağlamasına və ya zinət əşyalı əlavəsi ilə deyil, keyfiyyəti ilə dəyərləndirilir. “Stühmer” şokoladın üstünlüyü ondadır ki, tərkibində əlavə qatqılar və ən əsası yağlar mövcud deyil, deməli daha xeyirlidir. “Stühmer” sirkəti əmin edir ki, məhsullarımını hətta diabetik şəkər xəstələri də istifadə edə bilərlər.
Korporativ bayram hədiyyələrinizi seçməkdə çətinlik çəkənlərə “Stühmer” sokolad sirkəti öz seçimlərini təqdim edir.
“Stühmer” şokolad çeşidlərindən hazırlanmış bir-birindən gözəl, zərif xonçalar və hədiyyə səbətlərimizlə İnstagram səhifəsindən tanış ola bilərsiniz: @stuhmer_chocolate
Sizin üçün dəyərli olan şəxslər, həmçinin əməkdaşlarınız və tərəfdaşlarınız üçün keyfiyyətli və yadda qalan hədiyyələr axtarırsınızsa, o zaman “Stühmer” şokoladın məhşur əlavəli ədviyyat, fındıq, fıstıq, badam, marzipan və trüffel tərkibli çeşidlərinin satışını həyata keçirən “İnter Promo” MMC şirkətinə müraciət edə bilərsiniz: