“Beynəlxalq işgüzar kommunikasiyalar – ingilis dili” təlimi
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzi “Beynəlxalq işgüzar kommunikasiyalar – ingilis dili” təlimi təqdim edir!
Qloballaşan dünyada daha çox iş adamları və peşəkarlar beynəlxalq biznes biliklərinə, o cümlədən aparıcı xarici dillərdə yüksək səviyyəli biznes kommunikasiya bacarıqlarına malik olmalıdır. Bu bilik və bacarıqlar artıq hər bir iş adamının rəqabətlik üstünlüyünə çevrilmişdir. Beynəlxalq biznes aləmində ən çox istifadə edilən dil – ingilis dilidir. Bu baxımdan işgüzar ingilis dilinin yüksək səviyyədə bilməsi xüsusi əhəmiyyət kəsb edir. Belə ki, işgüzar ingilis dili bacarıqlarının artırarılması iş effektivliyinizin, biznes və karyera perspektivlərinin yüksəldilməsinə köməklik edəcəkdir.
Bu kurs vasitəsi ilə siz şifahi ingilis dili üzrə işgüzar ünsiyyət bacarıqları və özünə inamı artırmaq, müzakirə və danışıqlar üçün dil bacarıqlarını inkişaf etdirmək, ingilis dilində təqdimatlar etmək, işgüzar yazışma qaydaları, habelə ingilis dilli ölkələrin biznes mədəniyyəti və protokol məsələlərini öyrənmək imkanına yiyələnəcəksiniz.
Hər kəsi “Beynəlxalq işgüzar kommunikasiyalar – ingilis dili” təlimində iştirak etməyə və peşəkar təlimçimizin təcrübələrindən bəhrələnməyə dəvət edirik!
Təlimin başlama tarixi: 14 yanvar 2016 - cı il Dərs günləri: çərşənbə və şənbə günləri
Təlimin ümumi müddəti 20 saat təşkil edir. Təlim hər dərsin müddəti 2 saat olmaqla, 10 tədris günü ərzində keçirilə bilər. Təlim materialları mərkəz tərəfindən təmin olunacaqdır. Təlim zamanı müntəzəm olaraq ev tapşırıqları veriləcək, testlər və sonda isə sınaq imtahanları təşkil olunacaqdır.
Tələb olunan biliklər: İngilis dilinin ən azı orta səviyyədə bilməsi.