Artıq Bakıda satışa buraxılıb - Yeni telefon
“Galaxy A seriyasının fərqləndirici cəhətlərini özündə əks etdirən, lakin tamamilə başqa yanaşması olan yeni telefon.”
Səbrsizliklə gözlənilən yeni Galaxy A seriyası artıq Bakıda satışa buraxılıb. İnanılmaz dərəcədə sevimli və cəlb edici reklam çarxı ilə bir vaxtda işıq üzü görən bu smartfonlar, öz nəzərə çarpan xüsusiyyətləri ilə, sözsüz ki, tezliklə paytaxt sakinlərinin favoritinə çevriləcək.
Yeni seriyanın təmsilçiləri Galaxy A3, A5, və A7 maksimal dəqiqliyə və real görüntüyə malik olan, fərqli diaqonallı Super AMOLED ekranı ilə təchiz olunmuşdur. Buda öz növbəsində, sizə uyğun olan cihazı seçmək imkanı yaradır.
Ən maraqlısı odur ki, seriyanın bütün modellərinin IP68 standartına uyğun, su və toz keçirməzliyinə malik olmasına baxmayaraq, barmaq izi skaneri ilə də təchiz edilmişdir.
Samsung Galaxy A5, yüksək məhsuldarlığın və qüsursuz dizaynın mükəmməl birləşməsidir. Öz 8 nüvəli prosessoru və iki ədəd 16 meqapiksellik kamerası ilə, smartfon tezliklə istifadəçilərin sevimlisinə çevriləcək. Galaxy A5-in 16 meqapikselli kön kamerası isə xüsusi diqqətə layiqdir, məhz burada heç bir selfi həvəskarı biganə qala bilməyəcək!
Əla keyfiyyətli və göz oxşayan dizayna malik, yeni və güclü Galaxy A5, premium və funksionallığı sərfəli edir.
Yeni “A” seriyası artıq Baku Electronics, İrşad Telekom, Kontakt Home, Maxi.az və Soliton mağazalar şəbəkəsində təqdim olunmuşdur.