ASB Bank-dan 3 yeni bankomat
“Azərbaycan Sənaye Bankı” ASC 3 yeni bankomatını müştərilərinin ixtiyarına vermişdir.
Bankın Marketiq departamentinin direktoru Rafiq Şahverdiyevin “Marja”ya verdiyi məlumata əsasən, “yeni quraşdırılmış bankomatlar Nərimanov metrosu yaxınlığında yerləşən Metro Park alış veriş mərkəzində, Gənclik metrosu yaxınlığında yerləşən Ganjlik Mall alış veriş mərkəzində və Azərbaycan Kinoteatrı yaxınlığında Rəsulzadə küçəsində yerləşdirilmişdir.
Ölkəmizdə səfərdə olan turistlərin və xarici qonaqlarının nağd pula olan ehtiyaclarının qarşılanması habelə valyuta əməliyyatlarına rahat çıxışın təmin edilməsi məqsədilə paytaxtın əsas turistik bölgəsi olan İçəri şəhərin mərkəzində 24/7 rejimində fəaliyyət göstərəcək bankomat və valyuta mübadiləsi terminalı quraşdırılmasıyla bağlı isə İçəri Şəhər qoruq idarəsi ilə razılıq əldə olunmuşdur. Yaxın günlərdə avadanlıqlar quraşdırılacaqdır”.
Hazırda Azərbaycan Sənaye Bankı tərəfindən paytaxtda və ölkəmizin ayrı – ayrı regionlarında 51 ədəd bankomat və 3 ədəd valyuta mübadiləsi terminalı quraşdırılıb.
Azərbaycan Sənaye Bankı xidmət şəbəkəsinin genişləndirilməsi siyasətini davam etdirir və ilin sonunadək öz bankomat şəbəkəsini daha da artıraraq müştərilərin həyatını asanlaşdıran xidmətləri artırmağa davam edəcəkdir.