Beynəlxalq Bank müştərilərini həvəsləndirir - START VERDİ
Azərbaycan Beynəlxalq Bankı yeni lotereya kampaniyasına start verib.
Beynəlxalq Bankın yaydığı məlumata görə, “Yüzdən biri ol!” devizi altında keçirilən “Bahar” uduşlu stimullaşdırıcı lotereya kampaniyasının müddəti 15 mart – 30 aprel tarixlərini əhatə edir.
Məlumatda qeyd edilir ki, iştirak şərtləri belədir:
-Kampaniya müddətində Azərbaycan Beynəlxalq Bankının kartları ilə ölkədaxili və ölkəxarici nağdsız alış-veriş zamanı aparılmış bütün əməliyyatlar üzrə, yaxud onlayn qaydada ödənilmiş hər 100 manata (bundan daha az məbləğlər üst-üstə toplanır, eyni zamanda xarici valyutada aparılmış ödənişlərin manat ekvivalentləri nəzərə alınır) görə müştəri bir uduş şansı qazanır.
-Kampaniya dövründə Bankdan nağd pul krediti alan müştəri hər 500 manat kredit məbləğinə görə bir şans qazanmış olur.
Məsələn, əgər müştəri kartla ümumən 420 manatlıq ödəniş etmişsə, onun 4 uduş şansı yaranır. Yaxud, bankdan 1500 manatlıq kredit götürdükdə 3 uduş şansı olur. Bir iştirakçı bu imkanların hər ikisindən istifadə etməklə uduş şanslarını istənilən sayda artıra bilər.
Uduş fondu 15 may 2018 – ci il tarixində saat 22:00 – da “Xəzər” televiziyasında canlı yayımda oynanılacaq. Qaliblər kompüter vasitəsilə təsadüfi seçim əsasında müəyyənləşəcəklər. Lotereya 1 tirajdan ibarət olmaqla 6 mərhələ üzrə keçiriləcək. Ümumilikdə, 100 iştirakçı qalib olacaq. Mərhələlər üzrə 60 iştirakçı 100 manat, 25 iştirakçı 300 manat, 10 iştirakçı 500 manat qazanacaq. Lotereyanın 2 qalibinə “İpad Pro 9.7”, daha 2 qalibinə “İphone X” smartfonları hədiyyə veriləcək. Birinci yerin qalibi isə MALDİV ADALARINA 2 NƏFƏRLİK (5* oteldə 1 həftə) SƏYAHƏT PAKETİ əldə edəcək. Əvvəlki uduşların qalibləri yalnız final mərhələsində iştirak şansına malikdirlər. Digər mərhələlərin hər birində isə eyni iştirakçı yalnız bir dəfə qalib ola bilər. Azərbaycan Beynəlxalq Bankının əməkdaşları lotereyada iştirak etmir. Lotereyanın nəticələri bankın www.ibar.az saytında yerləşdiriləcək və “Xalq qəzeti”ndə dərc olunacaq.