Sərfəli şərtlərlə 20.000 AZN-dək nağd pul krediti!
Fəaliyyəti dövrü ərzində hər zaman müştərilərinin ehtiyac və istəklərinə önəm verən Bank of Baku, məhz onlar üçün Nağd pul krediti üzrə məbləği 20.000 AZN-dək artırdı, şərtlərini isə daha da SƏRFƏLİ etdi.
Belə ki, Bank of Baku-nun müştəriləri müxtəlif ehtiyacların qarşılanması üçün nəzərdə tutulan 20.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini daha aşağı faizlə, daha uzun müddətə və daha ASAN şərtlərlə əldə edə bilərlər.
Bank of Baku-dan sadələşdirilmiş YENİ və daha SƏRFƏLİ şərtlər:
-Kredit məbləği 20.000 AZN-dək artırıldı;
-İllik faiz dərəcəsi 23%-dək endirildi;
-Ödəniş müddəti 48 ayadək uzadıldı;
-Əmək haqqı tələbi yoxdur – Bank bütün sahələrdə çalışan şəxslər üçün minimal əmək haqqı tələbini ləğv etdi;
-ZAMİNSİZ kreditləşmə imkanı yaradıldı – Aylıq gəlirdən asılı olaraq 15.000 AZN-dək kredit zaminsiz verilə bilər;
-Rəsmiləşdirmə komissiyası isə sadəcə 1% təşkil edir.
Müxtəlif ehtiyacların qarşılanması üçün nəzərdə tutulan 20.000 AZN-dək nağd pul kreditindən Azərbaycan Respublikası ərazində yaşayan və qeydiyyatda olan hər kəs faydalana bilər.
Qeyd edək ki, maaş kartı digər banklara aid olan müştərilər də Bank of Baku-ya müraciət edə və 20.000 AZN-dək nağd pul kreditini əldə edə bilərlər.
Sərfəli şərtlər arasında təqdim olunan yeniliklərdən biri də son iş yerində staj tələbinin minimum 6 aydan 3 ayadək endirilməsidir.
Bank of Baku-nun təqdim etdiyi bu və ya digər kredit məhsulları haqqında daha ətraflı məlumatı 145 Məlumat Mərkəzinə zəng etməklə, habelə Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə - www.bankofbaku.com və Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olmaqla əldə etmək olar.