Bank yaz kampaniyalarına start verir
Biznesinizi böyütməyin əsl vaxtıdır, lakin kifayət qədər pulunuz yoxdur? Toya az qalıb, lakin qız evi cehizi, oğlan evi isə təmiri dərd edib? Bəlkə ürəyinizdən yeni smartfon almaq keçir? Ödənişlərinizi rahat və asan şəkildə həyata keçirmək üçün sərfəli kart axtarırsınız? AccessBank-ın kampaniyaları ilə bunların heç biri PROBLEM DEYİL!
AccessBank iş adamlarına dəstək üçün Respublika Gününün 100 illiyi münasibətilə kredit kampaniyasına start verir. Martın 5-dən mayın 31-dək keçirilən kampaniya çərçivəsində AccessBank-dan 50 000 manatadək biznes krediti götürün və nə az, nə çox - 100 günədək GÜZƏŞT MÜDDƏTİNDƏN yararlanın. Bu da son deyil! Belə ki, ödəniş planı üzrə son 100 günədək faiz məbləği də sizə HƏDİYYƏ olunacaq. Qeyd edək ki, bu şərtlər martın 19-dan etibarən nağd pul kredit götürən müştərilərə də şamil olunacaq.
Beynəlxalq Qadınlar Günü və Novruz Bayramı münasibətilə Bank tərəfindən martın 5-dən 19-dək 20 000 manatadək nağd pul krediti götürənlər üçün illik 3%-dək ENDİRİM təqdim ediləcək.
Bundan başqa, bu tarixlərdə AccessBank hər bir xanıma "myCard Classic" ödəniş kartı pulsuz təqdim edəcək. Paralel olaraq, istənilən müştəri "Visa Electron" və "Matercard Debit" kartlarını PULSUZ, "Visa Gold" və "MasterCard Gold" premium kartlarını isə 50% ENDİRİM ilə əldə edə biləcək. Kampaniya martın 5-dən 19-dək davam edəcək.
Ətraflı məlumatı bankın rəsmi saytından, Facebook və Twitter səhifələrindən, eləcə də 151 Əlaqə Mərkəzindən əldə edə bilərsiniz.