Qobustanda ödənişsiz tibbi müayinə həyata keçiriləcək
Xalqımızın milli bayramı olan Novruz bayramı və baharın gəlişi münasibətilə ölkəmizdə çoxsaylı layihələr həyata keçirilir.
PROAKTİV şirkətinin direktoru Şahanə Sarı bildirib ki, 13 mart 2018-ci il tarixində Qobustan rayonunda “Novruz sevinci” layihəsi həyata keçiriləcəkdir.
Azərbaycan Respublikası Dövlət Uşaq Fondu, "Sağlam Ailə" klinikası və PROAKTİV şirkətinin birlikdə həyata keçirəcəyi bu layihədə əsas məqsəd yerli əhalinin bayram sevincinə sevinc qatmaq, əhalinin ödənişsiz tibbi müayinə ilə təmin olunmasına dəstək göstərməkdir.
Qeyd edək ki, qısa müddətdə fəaliyyətə başlayan PROAKTİV şirkətinin əsas hədəfi ölkəmizdə İctimaiyyətlə Əlaqələr sektorunun inkişafına töhfə vermək, cəmiyyətə daha çox faydalı olmaq üçün özəl müəssisələri Korporativ Sosial Məsuliyyət (KSM) layihələrinin sayının artırılmasına təşviq etməkdir.