Pulsuz iPhone X-u necə qazanmaq olar? ®
Pulsuz iPhone X qazanmaq şansını əldə etmək istərdinizmi? Özü də heç bir xərc çəkmədən, heç bir ödəniş etmədən və heç nə almadan! Düşünürsünüz ki, bu mümkün deyil elə? Hesab.az-la mümkündür! Sadəcə avtomobilinizin qeydiyyat nişanını (nömrəsini) və icbari sığortanın bitmə tarixini yazaraq İphone X qazana bilərsiniz.
3 İphone X-dən birini qazanmaq üçün sadəcə www.hesab.az/iphonex saytına daxil olun və anketi doldurun. Avtomobilinizin və icbari sığortanızın məlumatlarını daxil edib göndərdikdən sonra, siz də 3 şanslı qalibdən biri ola bilərsiniz. Özü də heç bir ödəniş etmədən, heç nə almadan! Sadəcə www.hesab.az/iphonex səhifəsinə daxil olun və anketi doldurun.
Əgər siz hesab.az istifadəçisinizsə və artıq hesab.az-da öz profilinizin varsa o zaman www.hesab.az/iphonex səhifəsinə daxil olun. Hesaba Giriş bölməsindən öz email və parolunuzu daxil edib daha sonra avtomobil və icbari sığorta məlumatlarınızı daxil edib göndər düyməsinə klik edin. Nəzərə alın ki, siz emailinizi və mobil nömrənizi təsdiq etməlisiniz. Əgər hesab.az-da qeydiyyatdan keçməmisinizsə o zaman bu səhifədə www.hesab.az/iphonex ilk öncə qeydiyyatdan keçmək, emaili və nömrəni təsdiq etmək, daha sonra isə avtomobiliniz barədə anketi doldurmalısınız. Anketi doldurarkən təklif edilən şərtlər və qaydalarla tanış olmağı təklif edirik. Şərtlərlə buradan ətraflı tanış ola bilərsiniz - www.hesab.az/iphonex
Hədiyyələr heç də 3 iphone X ilə bitmir. Bundan əlavə 6 ədəd 20 manatlıq hesab.az hədiyyə kartı, 6 ədəd 10 manatlıq hesab.az hədiyyə kartı, 4 ədəd La Marea Lounge restoranına 50 manatlıq kupon, 12 ədəd Hayat Clinica 50 manatlıq kupon, 15 ədəd Cinemaplus kinoteatra iki nəfərlik bilet hədiyyələri təqdim olunacaq.
Hər ay üzrə qaliblər xüsusi proqram vasitəsilə E-mail ünvanları arasında ixtiyari seçim vasitəsilə seçiləcək. İlk seçim tarixi 2 mart, ikinci seçim tarixi 2 Aprel, üçüncü seçim tarixi 2 May olacaqdır. Hər 3 seçim mərhələsində qeydiyyatdan keçən bütün istifadəçilər iştirak edəcək. Hər bir iştirakçı yalnız bir hədiyyə qazana bilər. Qalib olanlar növbəti seçimdə qalib olan istifadəçilər sonrakı seçimlərdə iştirak etməyəcək.
Qeyd edək ki, qeyd etdiyiniz avtomobil və icbari sığorta məlumatları tam düzgün doldurulmalıdır. Əgər qalib olsanız məlumatların doğruluğunu tələb edən sənədləri təqdim etməli olacaqsınız. Qeyd olunan avtomobilin sahibi siz olmalısınız və digər tələb olunan sənədləri təqdim etməlisiniz.
Həmçinin siz hesab.az vasitəsilə öz icbari sığortanızı onlayn şəkildə cəmi 1 dəq vaxt sərf edərək rahatlıqla əldə edə bilərsiniz. Hal-hazırda hesab.az vasitəsilə Atəşgah Sığorta və Paşa Sığorta şirkətlərindən birini seçərək öz icbari sığortanızı əldə edə bilərsiniz. İcbari sığortanı əldə etmək üçün www.hesab.az saytına daxil olub sığorta bölməsini seçmək lazımdır.
Layihə haqqında daha ətraflı Hesab.az-ın rəsmi facebook səhifəsində https://www.facebook.com/hesabaz/ və ya 012 510 17 13 və *0713 nömrələri ilə əlaqə saxlayıb məlumat ala bilərsiniz.