Azercell-in Eksklüziv mağazalarında hər telefon alana HƏDİYYƏ!
Ölkənin lider mobil operatoru Azercell Telekom yeni və sərfəli şərtlərlə telefon əldə etmək istəyən müştərilər üçün Eksklüziv mağazalarında hədiyyəli kampaniyaya başlayır.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində Azercell-in Eksklüziv mağazalarından istənilən mobil telefonu alan hər bir müştəri seçim edib ilk ayda LİMİTSİZ internet paketi və ya şəbəkədaxili 1000 dəqiqə BONUS qazanacaq.
Qeyd edək ki, Azercell-in Eksklüziv mağazaları Bakı (Bülbül pr., 5, Qara Qarayev prospekti, ev 30\42, mənzil 52), Xırdalan (Heydər Əliyev pr. Mehdi Hüseyin küç. 54), Mərdəkan (Mərdəkan qəs., S.Yesenin küç., 92/2, m.30) və Qubada (Heydər Əliyev prospekti, 194) abunəçilərin ixtiyarına verilib. Ən müasir avadanlıqla təchiz olunaraq yeni Nordik konsepsiyasına uyğun bu mağazalarda abunəçilər istədiyi məhsulu tədqiq və müqayisə edə, sınaqdan keçirə bilirlər. Eyni zamanda abunəçilər mobil texnologiyaları dəstəkləyən müxtəlif aksessuraları, cihazları, mobil telefonları kredit və nağd şəkildə əldə etmək imkanı qazanırlar.
Azercell Telekom bütün abunəçilərini bu sərfəli kampaniyaya qoşulmağa dəvət edir.