“Ofisait” və “OYAL”dan gömrük işçiləri üçün xüsusi endirim kampaniyası
“30 Yanvar – Gömrük xidməti əməkdaşlarının peşə bayramı günü” münasibəti ilə “Ofisait” və “OYAL” brendləri xüsusi endirim kampaniyasına başlayıb.
Şirkətin mətbuat xidmətindən "Marja"ya verilən məlumata görə, “Ofisait” və “OYAL” brendləri gömrük xidməti əməkdaşları üçün bütün məhsullarına 20%-dək endirimlər təklif edir.
Kampaniyada iştirak üçün gömrük əməkdaşları istər Bakı, istərsə də regionlarda fəaliyyət göstərən “Ofisait” mağazalarımıza yaxınlaşaraq öz xidməti vəsiqələrini təqdim etməklə endirimdən yararlana bilərlər.
Endirim kampaniyasına “OYAL”, “ASSİS”, “QUİCKS”, “Cassa”, “SilSil”, “Boltexno”, “Frauzen”, “Hansbur”, “Samuray”, “Zyklen” və digər tanınmış brendlərin dəftərxana, ofis və məktəb ləvazimatları, həmçinin mətbəx və ev əşyaları, elektron əşyalar, idman məhsulları, uşaq oyuncaqları, kitablar və s. məhsulları daxildir.
Məhsullarımızla bağlı daha ətraflı məlumat almaq üçün 012 493 97 68 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərlər.
Kampaniya 15 fevral tarixinədək davam edəcək.