- Əyləc yastıqları və əyləc mayesi + dəyişilməsi
- Dayaq diskləri + dəyişilməsi
- Təkər balansı və yerdəyişməsi
Şirkətin rəsmisi bu xəbəri belə şərh etdi:
“Keçən il bu kampaniya çox uğurlu keçdi. Kifayət qədər müştərimiz kampaniyadan yararlandı və hal-hazırda həmin Passat sahiblərinin bütün servis xərclərini qarşılayırıq, müştərilərin yalnız yanacağa məsrəfi çıxır. İl ərzində bu kampaniyanı soruşan çox olub. Tələbatı nəzərə alaraq 20 illik yubileyimiz münasibəti ilə bu şərtləri yenidən bərpa etmək qərarına gəldik. 2017-nin Dekabrın sonunadək bütün satılacaq Volkswagen Passat modellərinə aid eləmişik bu kampaniyanın. Bu gündən dekabrın 31-dək bütün yeni Passat alan müştərilərimiz 5 il ərzində servisə ödəniş etməyəcəklər. Yani yağı da pulsuz dəyişəcəklər, filterləri də, əyləc yastıqlarını və sair. Həm yağ və ehtiyat hissələri pulsuz olacaq həm də iş haqqı. Alıcılarımıza təkcə yanacaq doldurub avtomobili idarəetmək həzzi qalır.”
Tam LED yığımlı ön dinamik fənərli yeni Volkswagen Passata gəldikdə isə, radiator barmaqlıqları və üslubu daha da dəqiq tərənnüm edəb zərif cizgilər ilə premiuma meyilliyini tamamlayan avtomobildir. Patentləşdirilmiş texnologiya əsasında hazırlanmış “topComfort” və “ergoComfort” tipli oturacağı olan bu avtomobildə 3-zonalı iqlim kontrolu funksiyalı kondisioner, oturacaqların isidilməsi və soyudulması, hava şəraitindən asılı olmayaraq salonda optimal mikroiqlim yaratmağa imkan verir. Eyni zamanda 8 düym ekran, həcmli səs effekti yaradan 8 ədəd səsgücləndirici, CD, MP3, SD, USD, AUX-in, Bluetooth və hətta səs ilə idarə etmə sistemi artıq baza təchizatında təklif olunur. Bu dəfə daha çevik və manevrli olan Yeni 2018 model Passat 1.8 L həcmli və 180 at güclü mühərriklə təchiz olunub. Belə ki, 100 km/s sürət göstəricisinə cəmi 7.7 saniyəyə çatır. Orta sərfiyyat isə 5.8 L-ə bərabərdir. 6 ədəd təhlükəsizlik yastıqları, ABS, ASR, EDL və ESC sistemləri sürücünün xidmətindədir. “Active İnfo Display” məlumat paneli, təkmilləşdirilmiş 286.6° bərabər dairəvi görünüş sahəli Passat artıq öz sahiblərini gözləyir.