Təkliflərin dəli-dolusu Baku Electronics-də başlayır!
(®) 6, 7, 8 fevral tarixlərində Baku Electronics-də səbirsizliklə gözlənilən “Dəli-Dolu Təkliflər” kampaniyası baş tutacaq.
Nağd alışda 60%-dək endirim, endirimli qiyməti 24 aya bölmə imkanı müştəriləri gözləyir!
Indi TCL televizor 299,99 AZN-ə, YOSHİRO mikrodalğalı soba 129,99AZN, VIVO Smartfon 539,99 AZN, "Hippo" Gənc çarpayı 310.99 Azn -lə müştərilərə təqdim edilir.
Bu fürsətlər yalnız 3 gün üçün keçərlidir. 6, 7, 8 fevral tarixlərini qaçırmayın!
Sizin Adam daha dəlisov qayıdır! Ona görə də, özü ilə gətirdiyi təkliflər də dəli-doludur. Bu möhtəşəm təkliflərin dadını çıxarın!
Baku Electronics 30 ildən çoxdur ki müştərilərinə keyfiyyətli məhsullar, sərfəli endirimlərlə yanaşı güvən və etibar da bəxş edir. Şirkət "Samsung", "LG", "Bosch", "Sony", "Huawei", "Xiaomi", "Tefal", "Rowenta", "Panasonic", "Philips", "Kenwood", "Braun", "Delonghi" kimi brendlərin rəsmi distribüteri, "Apple" brendinin isə rəsmi satış təmsilçisidir.
Bu Dəli-dolu təkliflər həm onlayn, həm bütün Baku Electronics mağazalarında, həm də SevenSpace-də mağazalarında keçərlidir: