Xalq Bank IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşı olub
(®) Xalq Bank 19–20 noyabr 2025-ci il tarixlərində “Etibarlı, Təhlükəsiz və Davamlı Bankçılıq” mövzusunda Bakı Marriott Hotel Boulevard hotelində keçirilmiş IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda (IBF 2025) bank tərəfdaşı qismində iştirak edib.
Tədbir Mastercard ilə tərəfdaşlıq çərçivəsində, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, Azərbaycan Mərkəzi Bankı və Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə təşkil edilib.
“Etibarlı, Təhlükəsiz və Davamlı Bankçılıq” mövzusunda keçirilən forumda yerli və beynəlxalq maliyyə qurumlarının nümayəndələri iştirak edərək maliyyə və bank sektorundakı innovativ həlləri, fintex, rəqəmsallaşma və ödəniş ekosistemindəki yenilikləri müzakirə ediblər.
Xalq Bank, forumun təşkilinə göstərdiyi dəstəyə görə Azərbaycan Banklar Assosiasiyası tərəfindən mükafata layiq görülüb.