AFB Bank ilk dəfə kredit götürənlərə özəl “Xoş Gəldin” kampaniyası
(®) AFB Bank yeni müştəriləri üçün “Xoş Gəldin” kampaniyasını təqdim edir. Kampaniya çərçivəsində bankdan ilk dəfə kredit götürən şəxslər üçün xüsusi güzəştlər tətbiq olunur.
Yeni müştərilər AFB Bank-da nağd pul kreditini 2%-dək endirim və 0% komissiya ilə əldə edə biləcəklər. Bu şərtlər ilk dəfə bankdan kredit götürəcək müştərilər üçün daha sərfəli maliyyə imkanları yaradır və kreditin ümumi xərclərini əhəmiyyətli dərəcədə azaldır.
Kampaniya çərçivəsində müştərilər kreditə başdan-başa onlayn qaydada müraciət edərək prosesi sürətli və rahat şəkildə tamamlayırlar. Bu yanaşma sayəsində banka gəlməyə ehtiyac qalmır, vaxt itkisi minimuma enir və kredit əldə etmək daha əlçatan olur.
Kampaniya 31.12.2025 tarixinə qədər davam edəcək. Müddət bitmədən kampaniyadan yararlanmaq üçün elə indi müraciət edin.
AFB Bank bu kampaniya ilə yeni müştərilərə daha əlçatan şəkildə bank xidməti təqdim etməyi və bankdan ilk dəfə kredit götürənlər üçün daha sərfəli maliyyə imkanları yaratmağı hədəfləyir.