Bakıda yeni dənizkənarı özəl yaşayış kompleksi - 46 eksklüziv villa
Bura Xəzər dənizinə panoramik mənzərələr təqdim edən villa şəhərçiyidir. Villaların təmir üçün təhvil verilməsi 2025-ci ilin sonuna planlaşdırılır.PASHA Real Estate Xəzər sahilində Mərdəkan bağları ərazisində yerləşən, Mardi Mekan adlı eksklüziv və qapalı tipli yeni yaşayış kompleksini təqdim edir.
Sakitliyi və zərif həyat tərzini dəyərləndirənlər üçün nəzərdə tutulmuş Mardi Mekan kompleksi müasir memarlığı, ilboyu yaşamaq imkanını və dənizə özəl şəxsi çıxışı özündə birləşdirir — və bütün bunlar şəhər mərkəzindən cəmi 20 dəqiqəlik məsafədə yerləşən unikal bir məkanda.
Mardi Mekan — 46 eksklüziv villadan və məhdud sayda premium mənzillərdən ibarət, Xəzər dənizinə panoramik mənzərələr təqdim edən istirahət zonaları da mövcud olan, villa şəhərçiyidir. Hər bir yaşayış sahəsi təbii landşaft nəzərə alınaraq diqqətlə layihələndirilib və yüksək keyfiyyət, lüks və komfortlu həyat tərzi standartlarına tam cavab verir.
Mardi Mekan kompleksin əsas üstünlüklər: