AccessBank-dan mikro və aqro sahibkarlara yay fürsəti – kredit faizlərinə 3%-dək ENDİRİM!
Azərbaycanda mikro, kiçik və orta sahibkarlığın maliyyələşdirilməsi istiqamətində lider olan AccessBank, yay mövsümünə özəl mikro və aqro kreditlər üzrə endirim kampaniyasına start verir.
Kampaniyanın məqsədi yerli sahibkarlara daha sərfəli və əlçatan maliyyə dəstəyi göstərərək onların bizneslərini gücləndirmək və inkişaf yolunda etibarlı tərəfdaş olmaqdır.
1 iyun – 31 avqust 2025 tarixlərini əhatə edən bu kampaniya çərçivəsində müştərilərə təqdim olunan kreditlərə standart faiz dərəcəsindən 3%-dək endirim tətbiq ediləcək.
Məhsul haqqında daha ətraflı məlumat və müraciət üçün AccessBank-ın filiallarına yaxınlaşa və ya rəsmi kanallarımız vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 22-i bölgələrdə olmaqla, 36 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .