Aslan Nəbiyev İdarə Heyəti Sədrinin Müşaviri vəzifəsinə təyin edilibBank sektorunda zəngin idarəetmə təcrübəsinə malik peşəkar kadr Aslan Nəbiyev AFB Bank-da İdarə Heyəti sədrinin müşaviri vəzifəsinə təyin olunub.
Bu barədə AFB Bank-ın yaydığı məlumatda bildirilir.
Qeyd edilib ki, Aslan Nəbiyev Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində bakalavr və magistr təhsili alaraq “Maliyyə və kredit” ixtisası üzrə ixtisaslaşıb. Bank sektorundakı fəaliyyətinə 2007-ci ildə başlayan Aslan Nəbiyev, bu müddət ərzində mikrokreditləşmə, kiçik və orta sahibkarlığın maliyyələşdirilməsi və filial idarəçiliyi sahələrində müxtəlif rəhbər vəzifələrdə çalışaraq dərin peşəkar bilik və təcrübə qazanıb. Aslan Nəbiyev "Bank of Baku"da 6 il filial direktoru, ardınca 7 il Mikro və KOS kreditlər departamentinin direktoru vəzifələrində çalışıb.
Aslan Nəbiyevin müştəriyönümlü yanaşması və zəngin təcrübəsi, AFB Bank-da biznes kreditlərinin inkişafı, filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi və müştəri xidmətlərinin keyfiyyətinin artırılması kimi strateji məqsədlərə çatmaqda mühüm töhfələr verəcəyinə inanırıq.
AFB Bank, Aslan Nəbiyevə yeni vəzifəsində uğurlar arzulayır və onun banka dəyər qatacağına əminliyini ifadə edir.