“Bakcell”in dəstəyi ilə azərbaycanlı pilot nüfuzlu yarışda
(®) İnnovasiya və sürət lideri “Bakcell”in dəstəyi ilə azərbaycanlı pilot Gülhüseyn Abdullayev 4-6 aprel tarixlərində Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin Dubay şəhərində keçiriləcək. “Gulf Radical Cup” yarışında iştirak edəcək. “Bakcell” brendi altında yarışacaq pilotun avtomobil nömrəsi artıq bəllidir – 55!
Qeyd edək ki, sözügedən yarış 2006-cı ildə əsası qoyulan “GulfSport Racing” motosport komandası tərəfindən təşkil olunur.Daha ətraflı məlumatı yarışın rəsmi saytına keçid edərək əldə etmək mümkündür.
"Bakcell" Azərbaycanın ilk və ən böyük özəl telekommunikasiya şirkətidir. Hazırda "Bakcell" üç milyondan çox müştərini yüksək keyfiyyətli və sürətli telekommunikasiya xidmətləri ilə təmin edir. Şirkət süni intellektə əsaslanan innovasiyalar və həllər vasitəsilə Azərbaycanın davamlı inkişafna töhfə verir və Azərbaycan iqtisadiyyatının qeyri-neft sektorunun ən böyük investorlarından biridir.