Prime Cotton “Made in Azerbaijan” brendlərinin təqdim olunduğu Novruz yarmarkasını keçirdi - FOTOLAR
(®) Prime Cotton, GP Cotton Holdings şirkətinin bir hissəsi olaraq, baş ofisinin yerləşdiyi Qafqaz Biznes Mərkəzində Azərbaycan Tekstil Assosiasiyası və Shoppingaz.az platformasının dəstəyi ilə Novruz Yarmarkası təşkil etdi.
Bu yarmarka Prime Cotton və tərəfdaş şirkətlərin əməkdaşlarına Novruz bayramının unikal atmosferini yaşatmaq, bayram ruhunu bölüşmək, yerli sahibkarlara dəstək olmaq və “Made in Azerbaijan” brendlərinin tanıdılmasına töhfə vermək məqsədini daşıyırdı.
Yarmarkanı Prime Cotton-un Baş İcraçı Direktoru Rövşən Mahmudov açılış nitqi ilə başladı. O, iştirakçıları və əməkdaşları İlaxır Çərşənbə və Novruz bayramı münasibətilə təbrik etdi, şirkətin korporativ yanaşması və gələcək planları haqqında danışdı və yarmarkada iştirak edən sahibkarlara uğurlar arzuladı.
Tədbirdə AZPROMO nümayəndələri də iştirak edərək, “Made in Azerbaijan” brendlərinin inkişafına dəstək olduqlarını bildirdilər və yerli sahibkarlarla yeni əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə etdilər.
Rəsmi açılışdan sonra yarmarka fəaliyyətə başladı. Ziyarətçilər yerli istehsal olunan məhsulları almaqla yanaşı, maraqlı əyləncə proqramlarında iştirak etdilər və biznes dairələri ilə yeni əlaqələr qurmaq imkanı qazandılar.
Yarmarkada yalnız yerli bazarın brendləri iştirak edirdi, o cümlədən:
Geyim və Aksesuarlar: Kings Style, Amorini,, The Noise, Di Mom handmade, Flort, Phantom, Şərq inciləri, Gilli 1881, SF production, Anarın Atelyesi, Gultac brend, S. Abdul collection, Atide, Nur design, Badira Aliyeva, Woonderkind, SLV art, Artwood bylaliko, Vajiha Hasanova, Iconicstyle, Meshque MMC, Milli suvenirler, Gulsam group MMC