Unibank təhsil, səhiyyə və bank işçiləri üçün komissiyasız kredit kampaniyası keçirir
(®) Unibank təhsil, səhiyyə və bank işçiləri üçün 0 % komissiyalı kredit kampaniyası keçirir. Bu sahələrdə çalışanlar fevralın sonunadək banka müraciət etməklə, 50 min manatadək krediti 0 % komissiya ilə əldə etmək imkanı qazanacaqlar.
“Unibank”da nağd kreditlər illik cəmi 9.5% -dən başlayır, müddət 60 ayadəkdir. Digər banklardakı kreditlərinizi “Unibank”a gətirmək üçün əsl vaxtdır. Bununla kreditlərinizi bir ünvanda birləşdirəcəksiniz, komissiya ödəməyəcəksiniz və kreditiniz aşağı faizlə rəsmiləşdirildiyindən, aylıq ödəniş məbləği də az olacaq.
Dəyərli müəllimlərimizi, həkimlərimizi və bank əməkdaşlarını bu sərfəli kampaniyadan faydalanmağa dəvət edirik.
- kreditin ödəniş tarixini müştəri özü təyin edir;
Əgər UCard-ınız varsa, filiala gəlmədən, UBank tətbiqindən saniyələr ərzində, cəmi bir neçə toxunuşla kredit əldə edə bilərsiniz. Hələ də UCard-ınız yoxdursa, sizə yaxın Unibank filialına yaxınlaşaraq, elə yerindəcə, çox rahat şəkildə və pulsuz bu multivalyutalı karta sahib ola bilərsiniz.