Baku Electronics və SAMSUNG birlikdə mağaza açıb - VİDEO
Bakının mərkəzində yeni Samsung mağazası istifadəyə verilib.(®) 30 avqust tarixində Samsung-un yeni mağazasının möhtəşəm açılışı baş tutub.
Baku Electronics ilə birgə açılan yeni Samaung mağazası Bakı şəhərinin mərkəzində, Bülbül prospekti 29 ünvanında yerləşir.
Texnologiyanın ən son yeniliklərini bir araya gətirən mağaza müştərilərə hər zamankı kimi yüksək keyfiyyətdə məhsullarını və seçilən xidmətini təqdim etməyi hədəfləyir.
Lent kəsmə mərasimindən sonra qonaqlar mağazada mövcud olan geniş məhsul çeşidini kəşf etmək imkanı əldə ediblər. Tədbir musiqili anlarla davam edib və iştirakçılara unudulmaz bir gün yaşadıb.
Onu da qeyd edək ki, Samsung brendi Baku Electronics ilə 1995-ci ildən tərəfdaşlıq edir. Uzun illərə dayanan tərəfdaşlıq çərçivəsində yerli bazara inkişaf etmiş texnologiya və innovativ məhsullar təqdim edilir.
Texnoloji yenilikləri Samsung-un yeni mağazasında kəşf edin.
Ünvan: Bakı ş., Bülbül pr. 29 (Nizami kinoteatrı ilə üzbəüz)