“Bank Respublika”dan SƏPSƏRİN kredit şərtləri!
Qızmar yayın Səpsərin kredit təklifi “Bank Respublika”dan!(®) Yayın qızmar kredit şərtləri arzularınızı həyata keçirməyə imkan vermir?
Ürəyinizi buz kimi saxlayın, “Bank Respublika”nın SƏPSƏRİN nağd kredit şərtlərindən faydalanmağa tələsin!
Belə ki, hər zaman müştərilərinin arzu və istəklərini nəzərə alan Bank Respublika, yayın gəlişi ilə nağd kredit şərtlərində dəyişiklik edərək, daha əlverişli etdi.
İndi banka müraciət edən istənilən peşə sahibləri nağd kreditləri min.10%-lə, komissiyasız və zaminsiz əldə etmək imkanı qazanacaq!
Kreditin maksimal mәblәği 50 000 manat, müddәti isә 60 ayadək tәşkil edir.
“Bank Respublika”da kredit sifarişinin daha bir üstünlüyü ondan ibarətdir ki, krediti sifariş edən müştərilərə kredit məbləği karta köçürüləcək və kart birbaşa qeyd edilən ünvana çatdırılacaq.
Daha ətraflı məlumatı bankın rəsmi saytında eləcə də facebook, instagram, linkedin, telegram səhifələrində və ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144 nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.