Unibankın biznes üçün “Bahar endirimi” kampaniyası davam edir
(®) Biznesinizə Bahar bərəkəti qatmaq istəyirsinizsə, “Unibank”ın sahibkarlar üçün çox sərfəli kredit kampaniyası yaxşı fürsətdir. “Bahar endirimi” kampaniyası çərçivəsində “Unibank”dan kredit götürən mikro və kiçik sahibkarlar 100 min manatadək biznes kreditini 4%-dək endirimlə və çox aşağı komissiya ilə əldə edə biləcəklər.
Kampaniya mayın 31-dək davam edir və 36 ayadək verilən bütün təminatsız kreditlərə şamil olunur.
“Unibank”ın bahar kampaniyası ilə biznesinizi bərəkətləndirin!
“Unibank”ın biznes kreditlərindən və xidmətlərindən faydalanmaq istəyən sahibkarlar bankın “Sumqayıt”, “Xırdalan”, “Əcəmi”, “İnşaatçılar”, “Əhmədli”, “Bakıxanov”, “Mərdəkan”, “Nərimanov”, “Neftçilər”, “Sədərək”,“Quba”, “Xaçmaz”, “Şəki”, “İsmayıllı”, “Bərdə”, “Şəmkir”, “Gəncə”, “Kəpəz”, “Tovuz”, “Mingəçevir”, “Salyan” və “Lənkəran” filiallarına müraciət edə bilərlər.
Bankın məhsul və xidmətləri haqda ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.az, https://www.instagram.com/unibank.az/, https://twitter.com/unibank) əldə etmək olar.