“Super Ofisait”da “Böyük Uduş” lotereyasının yekun mərhələsi keçirilib, qaliblər müəyyən olunub
7 oktyabr 2023-cü il saat 16:00-da Ənvər Abbasov və Həsrət Həsrətovun aparıcılığı ilə “Super Ofisait” mağazasında “Böyük Uduş” lotereyasının yekun müsabiqəsi keçirilmişdir.
Bu barədə Marja-ya “İnci Group of Company”dən bildirilib.
Qeyd edilib ki, lotereya həm mağazada, həm də instagram platforması üzərindən gedişatı canlı izləyən iştirakçıların nəzərində tam şəffaf şəkildə aparılmışdır.
"Bildiyimiz kimi biletlər daha əvvəl qeyd edilən tarixlərdə Ofisait mağazalarından 50 manatlıq alış-veriş edən hər bir müştəriyə təqdim edilmişdir. Şərtlərə əsasən qazanılan hər bir bilet sadəcə şans etibarilə seçilmişdir. Çıxarılan nömrələr izləyicilərə təqdim edildikdən sonra qaliblər ilə canlı yayımda əlaqə saxlanılmışdır",- məlumatda deyilir.
Hədiyyələrə isə soyuducu, paltaryuyan, kondisioner kimi digər məişət avadanlıqları və 5 ədəd İstanbula səyahət bileti daxil idi.
"Qalibləri təbrik edir, iştirak edən hər kəsə isə öz təşəkkürümüzü bildiririk!"